Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
- Nė moshėn midis 61 dhe 70 vjetėsh femra ėshtė si Mongolia - me tė kaluar tė pasur dhe me fitore shumė tė mėdha, por pa ardhmėri;
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 238281


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1011)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (596)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (849)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8140)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (745)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (690)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (745)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1136)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (694)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (760)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66121 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23008 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12925 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11311 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8140 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8054 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6033 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4645 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4220 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3742 Times]Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - era13
Number Of Wins : 1

7 - kledio
Number Of Wins : 1

8 - Kler
Number Of Wins : 1

9 - reli
Number Of Wins : 1

10 - oliinter
Number Of Wins : 1

Video Inis Gjoni duke marrë droge.
Doktor Dashuria,çeshtje zemrereli Shkruan "Nje video shume erotike ka rene ne duart tona dhe s'mund te rrinim pa e perhapur.
Kujdes ka permbajtje pornografike.
Ne video shihet Inis Gjoni me te dashurin duke bere seks e duke marre droge.
Futuni ne forumin tone per ta shkarkuar vidon pa censure.
Ose mund ta shkarkoni ketu: http://www.qeveria.eu/fun/download-file-84.html"
Dėrguar tė Mercoledģ, 03 maggio @ 11:59:54 CEST nga jack
 
Related Websites

Links Tė Ngjashėm
· Tjetėr Doktor Dashuria,çeshtje zemre
· Lajme nga jack


Artikulli mė i lexuar nė lidhje me Doktor Dashuria,çeshtje zemre:
Video Inis Gjoni duke marrë droge.

Voto Artkullin
Mesatarja: 3.57
Vota: 7


Ju lutem, ndalo njė sekondė dhe voto pėr kėtė artikull:

I Shkėlqyeshėm
Shumė i Mirė
I Mirė
Normal
Nuk bėn njė lek

Opcione

 Faqe e Stampueshme Faqe e Stampueshme

facebook it

tag on del.icio.us

digg this

furl it

reddit this

search technorati

Save to YahooMyWeb

Re: Video Inis Gjoni duke marrë droge. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Lunedģ, 15 ottobre @ 10:17:55 CEST
&nbs

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Inis Gjoni duke marrë droge. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Venerdģ, 11 gennaio @ 17:00:09 CET
ja v

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Inis Gjoni duke marrë droge. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Sabato, 05 aprile @ 20:50:13 CEST
je s

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Inis Gjoni duke marrë droge. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 21 maggio @ 13:43:36 CEST
brav

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Inis Gjoni duke marrë droge. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Lunedģ, 30 giugno @ 03:43:08 CEST
psss

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...0278282 Fonderful atricle. The Best! (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 22 ottobre @ 17:26:09 CEST
0278

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Inis Gjoni duke marrë droge. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 26 novembre @ 15:10:11 CET
shum

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...


HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ