Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
Nje nate dashuri me ty eshte njelloj si te marresh pjese ne Olimpiada. Ndodh nje here ne 4 vjet !
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 237837


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1007)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (590)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (846)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8133)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (743)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (686)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (741)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1132)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (690)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (757)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66111 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23002 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12918 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11308 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8133 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8045 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6026 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4640 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4215 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3738 Times]Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - kledio
Number Of Wins : 1

7 - Kler
Number Of Wins : 1

8 - reli
Number Of Wins : 1

9 - oliinter
Number Of Wins : 1

10 - era13
Number Of Wins : 1

Videoja, nxënësit, seks oral në klasë
Doktor Dashuria,çeshtje zemreAnonimi Shkruan "
Prej 2 javësh mes gjimnazistëve të Tiranës qarkullon një video ku dy nxënës kryejnë seks oral në prani të klasës

Lindita Çela

Prej më se dy javësh nëpër gjimnazet e kryeqytetit qarkullon një video, pamjet e së cilës tregojnë dy nxënës që kryejnë seks oral në prani edhe të bashkëmoshatarëve të tyre. Disa nga gjimnazistët që posedojnë në aparatet e tyre celularë videon skandaloze thanë dje për “Shekullin”, se skena është filmuar në një nga shkollat e mesme të Tiranës. Videoja tregon dy nxënësqë kryejnë aktin duke qeshur dhe parë vazhdimisht në drejtim të kamerës që duke gjykuar nga cilësia e figurës mund të jetë një kamerë-celular. Rreth dy të rinjve ka ilaritet dhe dëgjohen zërat e bashkëmoshatarëve që qeshin dhe komentojnë, por cilësia e videos nuk lejon të kuptohen qartë fjalët që ata thonë. Kjo video e regjistruar me celularë dhe e përhapur nëpërmjet celularëve në një numër të madh të gjimnazistëve të Tiranës del në dritë vetëm pak ditë pasi ministria e arsimit urdhëroi ndalimin e celularëve në shkolla. Ky urdhër erdhi pas skandalit të shpërthyer me shpërndarjen e një videoje amatore pornografike protagonistë të së cilës ishin aktorja e balerina Inis Gjoni dhe i dashuri i saj, një person i akuzuar për trafikim droge .
Filmimet dhe dyshimet
Filmimi zgjat rreth 9 sekonda dhe poseduesit e saj adoleshentë të thonë se filmimi është realizuar ndërmjet gjimnazistëve të vitit të tretë ose të katërt të shkollës “Petro Nini Luarasi”. Çdo gjimnazist i kësaj shkollë është prej ditësh në dijeni të këtij filmimi, edhe pse nuk pohojnë emrat e dy protagonistëve kryesorë të skenës dhe pjesëmarrësve të tjerë në këto imazhe. Madje një gjimnaziste e vitit të tretë të kësaj shkollë tha dje për gazetën “Shekulli”, se ndaj një fakti të tillë është në dijeni edhe një pjesë e mësuesve të shkollës. Sipas gjimnazistes, jo më larg se tri ditë më parë një nga mësueset e fizkulturës ka shkuar në klasën e saj për të pyetur rreth videos dhe emrave të dy të rinjve protagonistë. Gjimnazistja thotë se pas kësaj askush nga mësuesit e shkollës nuk e ka bërë më problem ngjarjen në fjalë, megjithëse në dijeni të saj janë të gjithë gjimnazistët. Shkolla “Petro Nini Luarasi”, ka rreth 11 vite të treta me rreth 45 nxënës klasa.

Drejtoria arsimore
Biçoku: Më duket sajesë, por do ta verifikoj
Aspak reale, madje të sajuara. Kjo është përgjigjja që jep drejtoresha e Drejtorisë Arsimore të Tiranës, Lidra Biçoku. “Nga ajo sa pashë, mendoj se një skenë e tillë mund të jetë e sajuar, për një apo për shumë arsye. Megjithatë, unë do të bëj verifikimet e mia në mënyrë urgjente”, - tha dje për “Shekullin”, Biçoku, duke shtuar se ndërkaq ka marrë kontakte me Ministrinë e Arsimit dhe të Shkencës dhe me drejtoreshën e shkollës, ku përflitet si vendi i zhvillimit të skenës. “Sot do të zhvilloj mbledhje me të gjithë drejtorët e shkollave të Tiranës e do ta trajtoj gjerësisht këtë problem, por nuk mund të them se ajo është shkolla jonë e ata janë nxënësit tanë”, - thotë ajo. Gjithë sa është thënë, sipas saj, është e turpshme dhe nuk mund të përbaltet institucioni i shkollës në këtë mënyrë e as gjithë nxënësit në emër të dikujt, gjithmonë nëse është e vërtetë.09/06/2006
"
Dėrguar tė Venerdģ, 09 giugno @ 11:55:56 CEST nga jack
 
Related Websites

Links Tė Ngjashėm
· Tjetėr Doktor Dashuria,çeshtje zemre
· Lajme nga jack


Artikulli mė i lexuar nė lidhje me Doktor Dashuria,çeshtje zemre:
Video Inis Gjoni duke marrë droge.

Voto Artkullin
Mesatarja: 4
Vota: 3


Ju lutem, ndalo njė sekondė dhe voto pėr kėtė artikull:

I Shkėlqyeshėm
Shumė i Mirė
I Mirė
Normal
Nuk bėn njė lek

Opcione

 Faqe e Stampueshme Faqe e Stampueshme

facebook it

tag on del.icio.us

digg this

furl it

reddit this

search technorati

Save to YahooMyWeb
Associated Topics

Doktor Dashuria,çeshtje zemre


Re: Videoja, nxënësit, seks oral në klasë (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Martedģ, 01 gennaio @ 18:03:22 CET
qihu

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Videoja, nxënësit, seks oral në klasë (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Domenica, 25 maggio @ 15:18:01 CEST
nuk

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...0271479 Fonderful atricle. The Best! (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 22 ottobre @ 17:26:02 CEST
0271

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...


HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ