Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
Kulmi i atletizmit? Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 237815


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1006)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (589)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (846)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8132)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (743)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (686)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (741)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1131)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (689)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (757)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66110 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23002 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12918 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11308 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8132 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8044 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6026 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4639 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4215 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3737 Times]Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - era13
Number Of Wins : 1

7 - kledio
Number Of Wins : 1

8 - Kler
Number Of Wins : 1

9 - reli
Number Of Wins : 1

10 - oliinter
Number Of Wins : 1

14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali.
Doktor Dashuria,çeshtje zemreAnonimi Shkruan "Lajmi tashme i percjelle nga te gjithe mediat Italiane tregon per nje vajze Shqiptare 14 vjeç e cila ne mes te klases gjate nje mledhje qe po benin vetem nxenesit, terheq vemendjen e shokeve dhe vihet ne gjunje perballe nje shoku te klases edhe ai 15-vjeç.
Lajmi i videos u perhap shume shpejt me ane te MMS.
Nxenesit thuehet qe jane perjashtuar 15 dite nga shkolla ndersa Policia Italiane po ben hetimet e rastit.

Copyright www.qeveria.eu


burimi:
http://espresso.repubblica.it/dettaglio/Roma-16:21/2006058/7

http://www.sambenedettoggi.it/2007/01/24/sesso-in-aula-in-una-scuola-di-san-benedetto-del-tronto/
"
Dėrguar tė Venerdģ, 26 gennaio @ 11:15:19 CET nga jack
 
Related Websites

Links Tė Ngjashėm
· Tjetėr Doktor Dashuria,çeshtje zemre
· Lajme nga jack


Artikulli mė i lexuar nė lidhje me Doktor Dashuria,çeshtje zemre:
Video Inis Gjoni duke marrë droge.

Voto Artkullin
Mesatarja: 0
Vota: 0

Ju lutem, ndalo njė sekondė dhe voto pėr kėtė artikull:

I Shkėlqyeshėm
Shumė i Mirė
I Mirė
Normal
Nuk bėn njė lek

Opcione

 Faqe e Stampueshme Faqe e Stampueshme

facebook it

tag on del.icio.us

digg this

furl it

reddit this

search technorati

Save to YahooMyWeb
Associated Topics

Doktor Dashuria,çeshtje zemre


Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Martedģ, 20 novembre @ 19:19:32 CET
AAJO

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Martedģ, 20 novembre @ 19:19:38 CET
AAJO

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Martedģ, 20 novembre @ 19:21:17 CET
A VJ

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Giovedģ, 12 giugno @ 20:58:39 CEST
ajo

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 18 giugno @ 01:48:31 CEST
NUK

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 1)
nga number_2 ditėn Venerdģ, 10 ottobre @ 16:18:04 CEST
(Info Pėrdoruesit | Dėrgo njė Mesazh)
po j

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Venerdģ, 10 ottobre @ 16:21:18 CEST
po j

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Domenica, 12 ottobre @ 10:59:43 CEST
div

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...0267152 Fonderful atricle. The Best! (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 22 ottobre @ 17:25:59 CEST
0267

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Domenica, 04 gennaio @ 00:01:22 CET
ajo

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Domenica, 04 gennaio @ 01:37:06 CET
a te

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: 14-vjeçarja Shqiptare seks oral ne klase ne Itali. (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Sabato, 10 gennaio @ 13:12:25 CET
QENK

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...


HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ