Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
Cfare ben nje bjonde kur ka periodat? Kerkon te gjeje kush e qelloi.
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 237833


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1007)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (590)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (846)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8133)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (743)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (686)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (741)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1132)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (690)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (757)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66111 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23002 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12918 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11308 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8133 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8045 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6026 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4640 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4215 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3738 Times]Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - kledio
Number Of Wins : 1

7 - Kler
Number Of Wins : 1

8 - reli
Number Of Wins : 1

9 - oliinter
Number Of Wins : 1

10 - era13
Number Of Wins : 1

Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo
Censurereli Shkruan "Perseri rikthehet me skandalet e tij gjimnazi Petro Nini.
Petro Nini video PornoNe kete banjo te xhiruar nga disa Studente dhe nje vajze duke treguar pjeset intime. Perseri rikthehet me skandalet e tij gjimnazi Petro Nini.
Ne kete banjo te xhiruar nga disa Studente dhe nje vajze duke treguar pjeset intime.

Dera e banjes eshte hapur dhe megjithse e zhveshur aty njerezit hyjne normalisht.
Shkolla duhet te ishte vend edukimi, dhe jo burim Skandalesh Seksuale.

Por nuk mund te presim shume sepse edhe mesuesit jane me keq se nxenesit, siç e kemi pare ne video te tjera ku mesuesit behen loje e nxenesve.

Shikoni ne Seksionin Video:
Video - Skandal te Petro Nini, e zhveshin ne Banjo.


Diskuto ne Forum:"
Dėrguar tė Martedģ, 11 settembre @ 02:56:33 CEST nga jack
 
Related Websites

Links Tė Ngjashėm
· Tjetėr Censure
· Lajme nga jack


Artikulli mė i lexuar nė lidhje me Censure:
Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo

Voto Artkullin
Mesatarja: 0
Vota: 0

Ju lutem, ndalo njė sekondė dhe voto pėr kėtė artikull:

I Shkėlqyeshėm
Shumė i Mirė
I Mirė
Normal
Nuk bėn njė lek

Opcione

 Faqe e Stampueshme Faqe e Stampueshme

facebook it

tag on del.icio.us

digg this

furl it

reddit this

search technorati

Save to YahooMyWeb

Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 19 settembre @ 22:36:34 CEST
shum

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Giovedģ, 20 settembre @ 10:01:04 CEST

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Lunedģ, 01 ottobre @ 23:59:42 CEST
ja n

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Domenica, 14 ottobre @ 05:11:53 CEST
ncnc

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Giovedģ, 07 febbraio @ 17:52:02 CET
po g

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Lunedģ, 05 maggio @ 18:25:32 CEST
brav

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Lunedģ, 05 maggio @ 18:25:43 CEST
brav

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...Re: Video Porno Skandal:Perseri tek Petro Nini, Orgji ne Banjo (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Domenica, 03 agosto @ 20:18:34 CEST
orjo

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...


HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ