Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty, ne dreke nuk ha se mendoj per ty , ne darke nuk ha se mendoj per ty . Naten nuk me ze gjumi sepse jam pa ngrene .
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 238281


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1011)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (596)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (849)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8140)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (745)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (690)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (745)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1136)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (694)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (760)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66121 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23008 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12925 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11311 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8140 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8054 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6033 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4645 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4220 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3742 Times]Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - era13
Number Of Wins : 1

7 - kledio
Number Of Wins : 1

8 - Kler
Number Of Wins : 1

9 - reli
Number Of Wins : 1

10 - oliinter
Number Of Wins : 1

Prostituta Shqiptare ne GoogleMap.
Doktor Dashuria,çeshtje zemrereli Shkruan "E pabesueshme por ndodh edhe kjo. Prostituta Shqiptare
Une perdor shpesh Google Map dhe pas pak ditesh do te shkoj ne Milano.
Shikoni çfare gjeta ne Google Map.


  Diçka qe mund te jete e dobishme per ata qe jetojne nga ato ane

Ja si e pershkruajne:

INA, Albanese, 19enne carina, alcuni colleghi la considerano missile in quanto si dichiara sempre stanca per giustificare prestazioni scadenti!

Shikoni Harte e Prostitutave Shqiptare ne Milano me Recensionet e Klineteve.


Google Map per Prostituat:

Per me shume shiko ne Forum:

"
Dėrguar tė Mercoledģ, 21 novembre @ 20:22:14 CET nga jack
 
Related Websites

Links Tė Ngjashėm
· Tjetėr Doktor Dashuria,çeshtje zemre
· Lajme nga jack


Artikulli mė i lexuar nė lidhje me Doktor Dashuria,çeshtje zemre:
Video Inis Gjoni duke marrë droge.

Voto Artkullin
Mesatarja: 0
Vota: 0

Ju lutem, ndalo njė sekondė dhe voto pėr kėtė artikull:

I Shkėlqyeshėm
Shumė i Mirė
I Mirė
Normal
Nuk bėn njė lek

Opcione

 Faqe e Stampueshme Faqe e Stampueshme

facebook it

tag on del.icio.us

digg this

furl it

reddit this

search technorati

Save to YahooMyWeb

0257003 Fonderful atricle. The Best! (Vota: 0)
nga Anonimi ditėn Mercoledģ, 22 ottobre @ 17:25:48 CEST
0257

Lexo vazhdimin e kėtij komenti...


HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ