Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
Kulmi i budallallekut? Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 237837


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1007)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (590)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (846)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8133)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (743)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (686)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (741)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1132)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (690)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (757)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66111 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23002 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12918 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11308 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8133 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8045 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6026 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4640 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4215 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3738 Times]


->qEVERIA.eU & vLORA.iT<- aLTERNATIVA ||
Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - kledio
Number Of Wins : 1

7 - Kler
Number Of Wins : 1

8 - reli
Number Of Wins : 1

9 - oliinter
Number Of Wins : 1

10 - era13
Number Of Wins : 1

Qeveria.eu :: Shiko temėn - KUJDES, Zajmina Vajsari me Virus!

Qeveria.eu Indeksi i forumit

FAQ FAQKėrko KėrkoLista e Anėtarėve Lista e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve Grupet e Anėtarėve

 Profili Profili Identifikohu pėr tė parė mesazhet private Identifikohu pėr tė parė mesazhet private Identifikohu Identifikohu

Shiko temėn pasuese
Shiko temėn e mėparshme
Posto temė tė re Pėrgjigju temės Qeveria.eu Indeksi i forumit » Zonė e Lirė
Autori Mesazh
reli
Site Admin
Site Admin


Anėtarėsuar: Mar 29, 2005
Mesazhe: 6086
Vendodhja: Itali

MesazhPostuar: Mon Oct 06, 2008 4:46 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

KUJDES, Zajmina Vajsari me Virus!

Keto dite po qarkullon nje email ne menyre virale me kete tekst joshes:


Kjo ėshtė njė video e inqizuar nė njė nga Hotelet e Prishtinės ku shihet Ish Miss Shqipėria si dhe tanimė kėngėtarja jonė e njohur
Zajmina Vasjari duke kryer mardhėnje seksuale me BIZNISMENEIN E MIRĖNJOHUR KOSOVAR " BEXHET PACOLLIN "
Video Zgjat rreth 12 minuta , dhe ėshtė me kualitet tė lartė tė fotografis .
Pra ėshtė e inqizuar me Kamerė.


Emaili te fton te shkarkosh videon ne nje website Shqiptar.
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!


Mos provoni kurre te shkarkoni programin qe faqja te propozon sepse siē paralajmeron edhe Firefox:

VIRUS WARNING
65.254.250.103:80->172.23.1.183:50701 Download
contaminated file:
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!

with virus Trojan.Win32.Buzus.aahz.


behet fjale per nje virus!!!

Madje do te benit mire ta evitonit hyrjen ne kete faqe nese nuk doni te rrezikoni sepse permban nje Trajon dhe si i tille mund t'ju vjedh te dhenat qe keni ne PC tuaj, pra password etj.

_________________
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh MSN Messenger
ikarus
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Jan 27, 2008
Mesazhe: 1128

MesazhPostuar: Mon Oct 06, 2008 11:23 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

Trojan eshte Backdoor generic 10.JXS

_________________
Charles Bukowski : Dashurija eshte perall per budallenj!
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh
Guest


MesazhPostuar: Fri Nov 21, 2008 10:27 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

reli shkruajti:
KUJDES, Zajmina Vajsari me Virus!

Keto dite po qarkullon nje email ne menyre virale me kete tekst joshes:


Kjo ėshtė njė video e inqizuar nė njė nga Hotelet e Prishtinės ku shihet Ish Miss Shqipėria si dhe tanimė kėngėtarja jonė e njohur
Zajmina Vasjari duke kryer mardhėnje seksuale me BIZNISMENEIN E MIRĖNJOHUR KOSOVAR " BEXHET PACOLLIN "
Video Zgjat rreth 12 minuta , dhe ėshtė me kualitet tė lartė tė fotografis .
Pra ėshtė e inqizuar me Kamerė.


Emaili te fton te shkarkosh videon ne nje website Shqiptar.
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!


Mos provoni kurre te shkarkoni programin qe faqja te propozon sepse siē paralajmeron edhe Firefox:

VIRUS WARNING
65.254.250.103:80->172.23.1.183:50701 Download
contaminated file:
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!

with virus Trojan.Win32.Buzus.aahz.


behet fjale per nje virus!!!

Madje do te benit mire ta evitonit hyrjen ne kete faqe nese nuk doni te rrezikoni sepse permban nje Trajon dhe si i tille mund t'ju vjedh te dhenat qe keni ne PC tuaj, pra password etj.
number_2
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Oct 04, 2008
Mesazhe: 1652
Vendodhja: itali

MesazhPostuar: Sat Nov 22, 2008 12:02 am Pėrgjigju me kuotė Back to top

po vajza qenka si rrush mer,gjynaf qe qenka semur me grip
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh
Guest


MesazhPostuar: Sat Nov 22, 2008 4:21 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

Ky eshte karrem ...., kush e ha e ha....
number_2
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Oct 04, 2008
Mesazhe: 1652
Vendodhja: itali

MesazhPostuar: Sat Nov 22, 2008 4:58 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

ja ta hapim me mekintosh dhe u zgjidh problemi
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh
berati01
I Ri
I Ri


Anėtarėsuar: Aug 24, 2008
Mesazhe: 28

MesazhPostuar: Sun Nov 23, 2008 2:33 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

kjo qenka e mir vetem me marr ne goj asgje tjeter KURVAAAAA
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
patosaraku
VIP
VIP


Anėtarėsuar: Jun 28, 2007
Mesazhe: 184

MesazhPostuar: Sun Nov 23, 2008 6:53 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

E KA ZENE VIRUSI SPANJOLL
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
Guest


MesazhPostuar: Wed Dec 03, 2008 11:33 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

reli shkruajti:
KUJDES, Zajmina Vajsari me Virus!

Keto dite po qarkullon nje email ne menyre virale me kete tekst joshes:


Kjo ėshtė njė video e inqizuar nė njė nga Hotelet e Prishtinės ku shihet Ish Miss Shqipėria si dhe tanimė kėngėtarja jonė e njohur
Zajmina Vasjari duke kryer mardhėnje seksuale me BIZNISMENEIN E MIRĖNJOHUR KOSOVAR " BEXHET PACOLLIN "
Video Zgjat rreth 12 minuta , dhe ėshtė me kualitet tė lartė tė fotografis .
Pra ėshtė e inqizuar me Kamerė.


Emaili te fton te shkarkosh videon ne nje website Shqiptar.
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!


Mos provoni kurre te shkarkoni programin qe faqja te propozon sepse siē paralajmeron edhe Firefox:

VIRUS WARNING
65.254.250.103:80->172.23.1.183:50701 Download
contaminated file:
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!

with virus Trojan.Win32.Buzus.aahz.


behet fjale per nje virus!!!

Madje do te benit mire ta evitonit hyrjen ne kete faqe nese nuk doni te rrezikoni sepse permban nje Trajon dhe si i tille mund t'ju vjedh te dhenat qe keni ne PC tuaj, pra password etj.
arianiti/
Guest

MesazhPostuar: Thu Dec 04, 2008 12:01 am Pėrgjigju me kuotė Back to top

Ma vjedh karin, vetem ate qe dua une aj me vjedh dhe me kujtu qe eshte i rendesishem ....
Mos e qelni o njez ket tem , se qellimisht po postohet po kerkon dele....
Guest


MesazhPostuar: Sun Dec 21, 2008 7:00 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

reli shkruajti:
KUJDES, Zajmina Vajsari me Virus!

Keto dite po qarkullon nje email ne menyre virale me kete tekst joshes:


Kjo ėshtė njė video e inqizuar nė njė nga Hotelet e Prishtinės ku shihet Ish Miss Shqipėria si dhe tanimė kėngėtarja jonė e njohur
Zajmina Vasjari duke kryer mardhėnje seksuale me BIZNISMENEIN E MIRĖNJOHUR KOSOVAR " BEXHET PACOLLIN "
Video Zgjat rreth 12 minuta , dhe ėshtė me kualitet tė lartė tė fotografis .
Pra ėshtė e inqizuar me Kamerė.


Emaili te fton te shkarkosh videon ne nje website Shqiptar.
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!


Mos provoni kurre te shkarkoni programin qe faqja te propozon sepse siē paralajmeron edhe Firefox:

VIRUS WARNING
65.254.250.103:80->172.23.1.183:50701 Download
contaminated file:
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!

with virus Trojan.Win32.Buzus.aahz.


behet fjale per nje virus!!!

Madje do te benit mire ta evitonit hyrjen ne kete faqe nese nuk doni te rrezikoni sepse permban nje Trajon dhe si i tille mund t'ju vjedh te dhenat qe keni ne PC tuaj, pra password etj.
lipigjk@hotmail.com
Guest

MesazhPostuar: Fri Jan 30, 2009 10:55 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

nuk kom koment per ket gjini vetem kjo femer duhet me qen shum shum e lumtur se esht shqiptare edhe une e ndi veten mir qe esht shqiptare po edhe tkish me qen nje femer e huaja do te kisha adhuruar ama tash e adhuroj edhe ma teper se esht prodhim vendor hahahah vetem zajmina je shum e fort po me qeto foto ka mundesi me i lendu shum indivit edhe kjo smundje qe vjen nga ti nuk ka sherim vetem duhet me qen ti me ja dhan ndihmen e par tung nga lipi gjakov
Shfaq mesazhe nga:
Posto temė tė re Pėrgjigju temės

Shiko temėn pasuese
Shiko temėn e mėparshme
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi

Forums ©
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ