Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
Je aq e shemtuar sa kur kalon para komjuterit aktivizohet antivirusi!!!!!!!!!!
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 237822


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1006)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (589)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (846)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8133)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (743)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (686)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (741)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1131)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (689)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (757)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66110 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23002 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12918 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11308 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8133 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8045 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6026 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4639 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4215 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3738 Times]


->qEVERIA.eU & vLORA.iT<- aLTERNATIVA ||
Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - era13
Number Of Wins : 1

7 - kledio
Number Of Wins : 1

8 - Kler
Number Of Wins : 1

9 - reli
Number Of Wins : 1

10 - oliinter
Number Of Wins : 1

Qeveria.eu :: Shiko temėn - Ndeshje me qen

Qeveria.eu Indeksi i forumit

FAQ FAQKėrko KėrkoLista e Anėtarėve Lista e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve Grupet e Anėtarėve

 Profili Profili Identifikohu pėr tė parė mesazhet private Identifikohu pėr tė parė mesazhet private Identifikohu Identifikohu

Shiko temėn pasuese
Shiko temėn e mėparshme
Posto temė tė re Pėrgjigju temės Qeveria.eu Indeksi i forumit » Zonė e Lirė
Autori Mesazh
ner1tani
I Ri
I Ri


Anėtarėsuar: Feb 21, 2007
Mesazhe: 11

MesazhPostuar: Tue Oct 02, 2007 1:24 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

Ndeshje me qen ne shqiperi.

Shikojeni deri ne fund se c'ndodh!!!
Vetem te Regjistruarit mund te shohin linket!
Regjistrohu ose Futu ne Forum!


Shpresoj te shikohet
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
reli
Site Admin
Site Admin


Anėtarėsuar: Mar 29, 2005
Mesazhe: 6086
Vendodhja: Itali

MesazhPostuar: Tue Oct 02, 2007 1:42 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

Neritan shpresoj qe ti nuk merresh me keto pune sepse mua nuk me pelqen te shoh 2 qen qe masakrohen ne menyre barbare per te kenaqur frustracionet e disa te pafateve.

_________________
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh MSN Messenger
ner1tani
I Ri
I Ri


Anėtarėsuar: Feb 21, 2007
Mesazhe: 11

MesazhPostuar: Tue Oct 02, 2007 3:14 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

reli shkruajti:
Neritan shpresoj qe ti nuk merresh me keto pune sepse mua nuk me pelqen te shoh 2 qen qe masakrohen ne menyre barbare per te kenaqur frustracionet e disa te pafateve.


Mua ma dhane nga nje celular dhe e publikova.
Nese nuk te pelqen hiqe, por fundja ky realiteti dhe jam tek forumi pa limit e censure.
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
reli
Site Admin
Site Admin


Anėtarėsuar: Mar 29, 2005
Mesazhe: 6086
Vendodhja: Itali

MesazhPostuar: Tue Oct 02, 2007 6:14 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

Jo nuk ka problem,
nuk eshte faji yt, por une do ta vija qenin tim qe te masakrohej ne kete menyre.
Sepse midis qenit dhe padronit krijohet nje lidhje shume e forte, dhe nuk kuptohet pse duhet ta katandisesh ne kete menyre nese e do me te veretete qenin tend.


Nejse finalja ishte me te verete e ēuditeshme.

_________________
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh MSN Messenger
gjepali
I Ri
I Ri


Anėtarėsuar: Apr 24, 2007
Mesazhe: 17

MesazhPostuar: Tue Oct 02, 2007 8:52 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

po kopjojme gjerat me negative tek italianet ne itali keta pislliqe jan denuar me ligj.me kujtohet para disa vitesh isha ne shqiperi filmime keshtu po u trasmetonin nga nje kanal teliviziv privat ne nje qyteze ne perifari te durresittt

pershendetje reli
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
Clizia
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Aug 06, 2007
Mesazhe: 5776

MesazhPostuar: Tue Oct 02, 2007 8:59 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

Pash fillimin se s'duroja dot ta shikoja te gjithe.

Pffff njerez me kafshe s'me kane zene syte.

_________________
Some are born to see the light, some are born to endless night...
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
vlora-blu
Frekuentues
Frekuentues


Anėtarėsuar: May 21, 2007
Mesazhe: 79

MesazhPostuar: Fri Nov 23, 2007 10:47 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

e keni hequr kete vidion?
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
kalimtari
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Feb 02, 2007
Mesazhe: 10449

MesazhPostuar: Fri Nov 23, 2007 10:59 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

e dini qe nje deputet i vlores eshte protagonist bastesh per ndeshjet me kaposhat? qe ka njohuri te shkelqyera per zonat ku ka kaposha te forte ne shqiperi dhe blen me cdo lloj cmimi per kete pune? qejfli per perleshjet kaposh me kaposh!
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
Engjellimbrojtes
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Aug 18, 2007
Mesazhe: 1277

MesazhPostuar: Fri Nov 23, 2007 11:02 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

Kush eshte?? B.L?? Se ai merret me funderrina??

_________________
I BELIEVE IN ANGELS____THE KIND THAT HEAVEN SENDS____I AM SURROUNDED BY ANGELS____BUT I CALL THEM FRIENDS<br>
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh
kalimtari
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Feb 02, 2007
Mesazhe: 10449

MesazhPostuar: Fri Nov 23, 2007 11:06 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

jo
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
zana
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Jan 15, 2007
Mesazhe: 2269

MesazhPostuar: Sat Nov 24, 2007 2:07 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

kalimtari shkruajti:
qejfli per perleshjet kaposh me kaposh!


kąposh me kąposh
kąposh me kapņsh
apo
kapņsh me kapņsh........ se nuk e kuptova mire:wink: Laughing

sa per te tilla ndeshje ...thjesht ta shpifin, nuk e di c'gusto kane dhe ckenaqesi ndjejne ata qe i preferojne por ne siguri ne trurin e tyre(gjithmone nese kane) te vogel duhet te kete dicka qe nuk funksionon mire(ose veshtire se mund te kete dicka qe funksionion ashtu si duhet)..
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
kalimtari
Boss
Boss


Anėtarėsuar: Feb 02, 2007
Mesazhe: 10449

MesazhPostuar: Sat Nov 24, 2007 8:28 pm Pėrgjigju me kuotė Back to top

zana shkruajti:
kalimtari shkruajti:
qejfli per perleshjet kaposh me kaposh!


kąposh me kąposh
kąposh me kapņsh
apo
kapņsh me kapņsh........ se nuk e kuptova mire:wink: Laughing

sa per te tilla ndeshje ...thjesht ta shpifin, nuk e di c'gusto kane dhe ckenaqesi ndjejne ata qe i preferojne por ne siguri ne trurin e tyre(gjithmone nese kane) te vogel duhet te kete dicka qe nuk funksionon mire(ose veshtire se mund te kete dicka qe funksionion ashtu si duhet)..ciao zana! si je me shendet ne te tashmen, po ne te tejshkuaren?

Laughing
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kaposh me depuetet. me fal...deputet me kaposh se per pak u bera scostumato.

avash ti avash se nuk e ka thjesht hobi per kenaqesi shpirterore, coku hedh edhe ndonje 5000 euroshe bast.
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
Shfaq mesazhe nga:
Posto temė tė re Pėrgjigju temės

Shiko temėn pasuese
Shiko temėn e mėparshme
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi

Forums ©
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ