Qeveria.Eu logo
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | MUZIKE SHQIP | POEZI
Menu
» Home
» Komuniteti
» Zbavitje
» Sherbime
» Shkarkime
» Statistikat
Qeveria.eu Keshillon
Barsaleta
Cfareben nje bjonde kur zgjohet?.Shkon ne shtepi prenzantohet.
Advanced Downloads
Total Files: 109
Total Categories: 16
Total Downloads: 238287


 Newest Files 
 1: iShuffle, Mp3 ne Ipod pa Itunes (1011)
[Added on: 28-Jul-2009]

 2: TeamViewer Desktop Sharing (596)
[Added on: 14-Mar-2009]

 3: Desktops v1.0 (849)
[Added on: 23-Aug-2008]

 4: Bleona do Seks me majmunin! (8140)
[Added on: 07-Jun-2008]

 5: ShutDown 1.2 (745)
[Added on: 02-May-2008]

 6: AutoClick (690)
[Added on: 02-May-2008]

 7: Gmail Drive (745)
[Added on: 06-Dec-2007]

 8: Enver Hoxha "Me Stalinin " (1136)
[Added on: 30-Aug-2007]

 9: Libri "KUR U HODHËN THEMELET Ea SHQIPËRISË SË RE" Enver Hoxha (694)
[Added on: 30-Aug-2007]

 10: Libri "KUR LINDI PARTIA" Enver Hoxha (760)
[Added on: 30-Aug-2007]


 Last Updated 

 Most Downloaded 
 1: Video e Inis Gjonit
[Downloaded: 66121 Times]

 2: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 23009 Times]

 3: Video e Petro Ninit
[Downloaded: 12925 Times]

 4: Video Skandal "Torturohet nga Shoqet"
[Downloaded: 11312 Times]

 5: Bleona do Seks me majmunin!
[Downloaded: 8140 Times]

 6: FJALOR ANGLISHT - SHQIP per celular
[Downloaded: 8054 Times]

 7: Mail bomb
[Downloaded: 6033 Times]

 8: ”Fjalori i gjuhës së sotme shqipes”(1980)
[Downloaded: 4645 Times]

 9: Loje kundra mėrzisė
[Downloaded: 4220 Times]

 10: PhotoSpy! 1.5.0
[Downloaded: 3742 Times]


->qEVERIA.eU & vLORA.iT<- aLTERNATIVA ||
Downloads


Video & Filma Shqiptare
SHIKO Big Brother 3 LIVE


Video Seksi me celular

Filma Shqiptare
Gjeneral Gramafoni
Kapedani
Arixhiu
Beni Ecen Vete
Udha e Shkronjave
Tela Per Violine
Pallati 176 pjesa 1
Pallati 176 pjesa 2
14 Vjeē Dhender
Skenderbeu
Shtigje e Luftes
Flaka e Maleve
Martesa e Bariut
Ishte Koha Per Dashuri
Mahmutovit dhe Rexhepovit
Nentori i Dyte
1 Milion Euro
SOUTH PARK 1
SOUTH PARK 2
Uka I Bjeshkeve te Nemura
Historia e Uēk (KLA)
Mars i Mallkuar 1997
Site MiqEnverhoxha.blogspot.com
Tag This

facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb
Salla e Lojrave


Latest High Score set by
R-FR
with 25634 on Rocket Mx
--------
The Top Players

1 - Gerone
Number Of Wins : 11

2 - R-FR
Number Of Wins : 6

3 - vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - sistemet
Number Of Wins : 2

5 - vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - era13
Number Of Wins : 1

7 - kledio
Number Of Wins : 1

8 - Kler
Number Of Wins : 1

9 - reli
Number Of Wins : 1

10 - oliinter
Number Of Wins : 1

RIHAPET CHATI MË SEKSI!

I VETMI CHAT KU FEMRAT NGACMOJNĖ MESHKUJT
RIHAPET CHATI MĖ SEKSI! Shqip Live&FALAS!Forumi i Vlora.it & Qeveria.eu


  TitulliAutoriShikimePergjigjePergjigjia e Fundit
  Lajme nga Bota
Momente tmerri nė Gjermani, policia qė...
467
0
R-FR
Aug 02, 2015 alle 18:43:21
  Lajme nga Bota
Hitleri e kishte gati bombėn atomike!
419
0
R-FR
Aug 02, 2015 alle 18:40:38
  Lajme nga Bota
BBC: Ja pse shqiptarėt varin kukulla n...
389
0
R-FR
Aug 02, 2015 alle 18:38:41
  Lajme nga Vendi
Veliaj me autobus nė punė, plas gallat...
513
0
R-FR
Aug 02, 2015 alle 18:32:08
  Lajme nga Vendi
Mister vdekja e 32-vjeēares nė aksiden...
370
0
R-FR
Aug 02, 2015 alle 18:29:12
  Lajme nga Vendi
Video e shqiptarėve nė Novi Pazar nė v...
3222
0
R-FR
Nov 11, 2013 alle 17:41:19
  Sporti
Tifozėt e Manēesterit kėngė pėr shqipt...
2051
0
R-FR
Nov 11, 2013 alle 17:24:35
  Lajme nga Vendi
Si do tė shkatėrrohen armėt kimike? La...
1509
0
R-FR
Nov 11, 2013 alle 17:21:50
  Lajme nga Bota
Dhuna nė Pėrmet, “Agimi i Artė”: Shqip...
1916
0
R-FR
Aug 20, 2013 alle 17:38:45
  Lajme nga Bota
Telefoni mė i vogėl nė botė “pushton” ...
1906
0
R-FR
Aug 20, 2013 alle 17:33:21
  Tė Reja nga Informatica
Windows 8.1, data zyrtare e lanēimit 1...
1783
0
R-FR
Aug 19, 2013 alle 21:09:41
  Tė Reja nga Informatica
Facebook i pasigurt, hakerohet profili...
1669
0
R-FR
Aug 19, 2013 alle 21:02:24
  Lajme nga Vendi
Policia kufitare greke kthen shqiptarė...
1914
0
R-FR
Aug 19, 2013 alle 13:44:31
  Lajme nga Bota
“Der Spiegel”: Mjekėsia zbulon teknika...
1768
0
R-FR
Aug 18, 2013 alle 15:43:14
  Lajme nga Bota
Jackie Chan ka vdekur? Lajm i rremė nė...
1572
0
R-FR
Aug 18, 2013 alle 15:11:42

  Tema 7170

  Postime 121149

Lexime 12722575

Pergjigje 114507

  Anetaret 18695

Futu ne Forum 

 Kerko 


EKSKLUZIVË: Olta Xhaçka, dashnorja e Ramës
Censurereli Shkruan "Shumė prej jush mund ta kenė pyetur veten, kush ėshtė e dashura aktuale e Edi Ramės?

Prej kohėsh Rama ėshtė ndarė nga Rudina Magjistari dhe nuk ėshtė parė mė nė shoqėrinė e asnjė femre.
Olta Xhaēka, mbesa e Servet Pellumbit, mikesha e fėmijėrisė sė Erion Velinės, vjen nga Amerika menjėherė pasi miku i saj po ngjiste shkallėt e politikės.
Mė parė aktiviste e MJAFT, pastaj e G99, dhe mė pas Rama e vendos tė dytėn nė listėn e Korēės, menjėherė pas Ben Blushit, pra njė mandat i sigurt pėr deputete.

Qė kur mardhėniet e saj me Ramėn kanė marrė njė tjetėr dimension, edhe karriera po ngjitet me shpejtėsi nė majat e PS-sė.
Olta Xhaēkės vendoset nė Komisionin e Jashtėm dhe nė delegacionin e Kėshillit tė Evropės duke eliminuar me njė lėvizje tė vetme deputetėt mė nė zė tė PS-sė, Kastriot Islami dhe Arta Dade, tė cilėt mbulonin kėto role.
Ky lajm deri tani nuk ėshtė dhėnė nga asnjė organ shtypi dhe mė erdhi nė formė tė rezervuar, por nga njerėz qė janė shumė pranė Ramės.
Ky lajm qė tani ju duket i pabesueshėm pas pak muajsh do tė mbushi tė gjitha gazetat, edhe pse kjo lidhje mbahet e fshehtė dhe shtypi ngurron ta japė. "

Shėnim: DISKUTO NĖ FORUM
Dėrguar nga jack ditėn Sabato, 06 marzo @ 00:48:59 CET (8494 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | 1437 bytes mė tepėr | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
6 muaj pas një Psikopati
Politika Shqiptarereli Shkruan "Edi RamaPėr tė pėrshkruar kėtė komedi alla shqiptarēe nuk gjej fjalėt, sepse pėr njė komedi po flasim, edhe pse pėr fat tė keq nė kurriz tė popullit. 12 Milion Euro tė harxhuara nga PS pėr protestėn 3 ditore, deklarata pa fund nėpėr gazeta etj etj, tė gjitha u zhdukėn nė 30 minuta mbledhje.
- "MANDATET NUK DIGJEN"
- "PA KUTITĖ VETĖM PROTESTA"

Por tashmė i vetmuar nė delirin e tij, i ndjekur nga deputetėt bythlėpirės, tė cilėt janė aty jo sepse i ka zgjedhur populli, por sepse i ka vendosur Rama, Psikopati ynė i zėnė mat, sepse edhe Evropianėt e braktisėn vendosi ta haj turpin mė bukė.
Sot do tė futet nė Parlament.
Problemi ynė ėshtė sepse na duhet tu paguajmė edhe 6 muaj rrogat si deputet edhe pse nuk janė paraqitur nė punė.
Por ajo qė ėshtė mė e turpshme ėshtė deklarata e PsikoRamės:"Kur kerkova voten e socialisteve ne te gjithe Shqiperine per ta udhehequr kete beteje, nuk e mendoja se ne me pak se gjashte muaj do te arrinim kaq shume”, tha Rama.
6 muaj humbje kohe, 6 muaj krizė politike pėr Psikopatin tonė quhen "arritje tė mėdha"!!! "

Shėnim: DISKUTO NE FORUM
Dėrguar nga jack ditėn Giovedģ, 25 febbraio @ 07:44:18 CET (6453 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
PsikoRama: Ja si verifikohen votat e 28 Qershorit
CensureAnonimi Shkruan "
"Marrim kutinė nė Dukagjin, tė votave dhe materialeve zgjedhore. E hapim kutinė, nxjerrim procesverbalin, 940 me 126 pėr pushtetin. E zėmė se votat janė aq. Tani pyetja ėshtė kėto vota janė tė gjitha vota tė hedhura nga njerėzit, secili votues? Edi Rama Nė listėn e votuesve verifikojmė gjithė kartat, numrat e pasaportave, korrespondojnė me votuesit apo jo. Interesohemi se sa nga emigrantėt qė kanė votuar atje nė Dukagjin ku votimi ka vajtur 95 pėr qind pėr shembull kanė qenė atė ditė aty.
Ndėrkohė ekzistojnė dhe firmat e gjithė komisionerėve. Ėshtė shumė e thjeshtė qė nė bazė tė firmave tė verifikosh firmat e tjera. Ka ekspertizė qė e bėn thjeshtė fare" , tha Rama.

Shekulli

Ky ėshtė i ēmendur.
Pra pėr 1 votues duhet tė kontrollojmė
  • 1) Numrin e Pasaportės

  • 2) Numrin e Kartės

  • 3) Firmėn, tė kontrollohet nga njė ekspert nėse kjo ėshtė e njėjtė me firmėn e ndonjė komisioneri

  • 4) Pastaj shkojmė tek shtėpia e votuesit dhe pyesim nėse ėshtė emigrant

  • 5) Nėse po, pyesim komshinjtė nėse emigranti ditėn e votimit ka qenė nė shtėpi dhe nėse ka votuar.


Kėtė procedurė duhet ta ndjekim pėr 1,5 Milion votues!!!
"

Shėnim: DISKUTO NĖ FORUM
Dėrguar nga jack ditėn Lunedģ, 22 febbraio @ 03:04:40 CET (3429 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | 1855 bytes mė tepėr | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
Çmenduri kolektive
Censurereli Shkruan "Kėtė shkrim nuk doja ta botoja, por ēmenduria kolektive po merr pėrmasa qesharake duke mė detyruar tė shpreh mendimin tim nė kėtė epidemi masive marrėzie.
Psikoza e inferioritetit dhe e “nderit” tė shkelur mund tė bėjė edhe kėtė. Letra nėpėr gazeta, peticione, thirrje etj etj pėr njė batutė.
sali berisha E di qė pas disa kohėsh shumė prej jush do tė pyesin veten si ėshtė e mundur njė gjė e tillė sepse tani nė momentin e ēmendurisė kolektivė ėshtė e vėshtirė tė arsyetosh mė ftohtėsi e racionalitet. “Pėr vajzat e bukura do bėja njė pėrjashtim” - Berlusconi (shprehja kriminale)
Pėr njė ēast braktisni idetė politikė, partinė dhe politikanin e zemrės. Dreqi e mori le tė vijnė vajzat e bukura, kush nga ne do tė bėnte njė pėrjashtim tė tillė? Kėrkojmė liberalizimin e Vizave pėr tė gjithė, por jo pėr vajzat e bukura?
Kėtu fillon “arsyetimi” absurd i njė letre tė hapur qė u botua nė disa gazeta. Duket sikur fajtori i plagės sociale tė prostitucionit ėshtė Berlusconi, jo Shqiptarėt. Si gjithnjė pėr Shqiptarėt fajtorė janė tė tjerėt, gjithnjė e gjejmė armikun e jashtėm pėr ti ngarkuar mėkatet tona.
Ky popull fėmijė ka nevojė pėr njė shpėrqendrim nga problemet e tij reale, ka nevojė tė dehet me abstrakten pėr tė harruar realitetin.
E gjithė kjo kakofoni klithmash zemėrimi pėr njė batutė shėrbeu nė fakt pėr tė mos folur pėr kolonizimin real tė Shqipėrisė.
Nėnshkrimi i njė kontrate pėr ndėrtimin e njė Centrali Bėrthamor nė Shqipėri dhe stokimin e mbetjeve radioaktive nė Shqipėri. Batuta e Berlusconi-t i duhej Nuklearit ashtu si Kutitė e Ramės pėrballė Ligjit tė Zgjedhjeve qė i hoqėn sovranitetin popullit.
Nejse kjo pėr “intelektualėt” qė kishin shkruar letrėn ka pak rėndėsi, ndoshta sepse 70% e atyre qė kishin firmosur ishin Kryetarė Shoqatash Shqiptare nė Itali, njerėz tė vet-zgjedhur, rolin e tė cilėve askush (pėrveē tyre) nuk e ka kuptuar.
Si mendoni Shqiptarėt revoltohen mė shumė po ti shash nga motra apo po tu ndėrtosh njė Central Nuklear poshtė shtėpisė?
"

Shėnim: DISKUTO NE FORUM
Dėrguar nga jack ditėn Mercoledģ, 17 febbraio @ 01:50:20 CET (2997 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
Socialistët dhe Sala fshinë prapanicën me Raportin Zvicerian
Censurereli Shkruan "Fillojmė me raportin Austriak tė vitit 2005, i cili flet pėr njė monitorim tė ndihmave nė Shqipėri nga viti 1991/2004.
Raporti pėrbėhet prej 140 faqesh, dhe midis tė tjerash flitet pėr projekte tė ndryshme rreth mirėmbajtjes sė Hidrocentraleve Shqiptarė. Raporti ėshtė bėrė nga KEK
http://www.kek.ch/n2n/page.php?lid=1&cid=0
pėr Qeverinė Austriake.
Nevojiten ristrukturime nė tė gjithė hidrocentralet Shqiptare, por Socialistėt qė ishin nė Qeveri, injorojnė totalisht raportin. Vlera e projektit Austriak shkonte nė 58 Milionė Euro.
Duke ndjekur paralajmėrimet e Bankės Botėrore pėr kėtė ēėshtje, nga Sekretariati Zvicerian i Ēėshtjeve Ekonomike (SECO) u formua njė Shėrbim i Sigurisė sė Digave pėr Hidrocentralet e Kaskadave tė Lumenjve Drin dhe Mat, i cili u kompletua nė vitin 2006.
Ky Shėrbim identifikoi njė numėr mungesash serioze dhe erdhi nė pėrfundimin se “gjendja e sotme e sigurisė sė digave ėshtė e pa sigurtė, dhe njė fatkeqėsi … mund tė konsiderohet si e mundėshme … nėqoftėse gjėrat lihen tė pėrkeqėsohen mė tej”.
Faktikisht gjendja u pėrkeqsua dhe katastrofa ndodhi, por pėrmasat mund tė ishin akoma mė tė mėdha.
Politikanėt Shqiptarė, tė majtė e djathtė kėto 20 vjet janė interesuar vetėm pėr xhepat e tyre, sepse fati i kėtij populli ėshtė lėnė nė mėshirė tė fatit.
Dokumentat: Raporti Austriak.
http://www.oecd.org/dataoecd/15/11/36311816.pdf "
Dėrguar nga jack ditėn Giovedģ, 04 febbraio @ 23:48:56 CET (3449 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | 1886 bytes mė tepėr | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
Ish-Skafisti i grupit të Zanit, aleat me Berishën.
Censurereli Shkruan "Kjo qė po shohim ėshtė me tė vėrtetė SKANDALOZE. Ja sesi njė nga rrugeēėrit mė tė mėdhenj nė Vlorė, njė ish Skafist, ish pjestar i bandės sė Zanit, ish armik i Berishės, sot ulet nė Parlamentin Shqiptar nė mbėshtetjen e Berishės.
Dashamir Tahiri Quhet Dashamir Tahiri, ose Dashi i Havasė siē i flasin nė Vlorė. Nė njė intervistė tė datės 26/08/2009 nė gazetėn Panorama, Dashi deklaron: "Mbėshtetje pa kushte qeverisė". http://www.panorama.com.al/index.php/index.php?id=32028 Ish armiku i betuar i Salės, Dashi i Havasė na qėnka kthyer nė njė qengj tė urtė!
Le tė flasim pak pėr karrierėn e kėtij trafikanti tė qenieve njerėzore, por ndėrkohė qė unė doja ti rifreskoja kujtesėn ish skafistit tė pamėshirshėm me kėtė video http://www.youtube.com/watch?v=4NuXoTuUgDQ
Ishin kohėt kur banda e Zanit kishte bazėn e saj tek Hotel Bolonja, pronė e Dashit tė Havasė dhe kunatit tė tij Rhami Isufi, i cili meqenėse shteti nuk i dha leje pėr ndėrtimin e Hotelit, ai e ndėrtoi atė nė det, duke thėnė qė pėr ndėrtimet nė det nuk ka nevojė pėr leje.
Vitet kaluan dhe Skafisti Ēam iu fut politikės, duke dalė si mbėshtetės i ēėshtjes Ēame dhe duke kėrkuar drejtėsi ndaj krimeve Greke, ndėrkohė qė krimet e Skafistėve nuk kanė pėr tu zbardhur kurrė.
Dashi pa brirė ka ecur pėrpara nė politikė, qė nga Kėshilli Bashkiak i Vlorės deri tek karriget e Parlamentit, duke e kthyer nė biznes ēėshtjen Ēame aq sa tė mos thoshin asnjė fjalė nė Parlament pėr skandalin e kufirit tė ri detare Shqipėri-Greqi.
Karriera e Dashit tė Havasė filloi nė Burgjet e Italisė, kaloi qė nga Skafet me njerėz e Drogė, tek Hoteli e deri tek Bandat me Maska nė 1997 i cili duke pėrfituar nga mungesa e shtetit organizoi edhe sistemimin e Misionit Italian "Arcobaleno", tek ish fusha e Aviacionit nė Vlorė.
"
Dėrguar nga jack ditėn Giovedģ, 04 febbraio @ 23:47:41 CET (3588 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | 3283 bytes mė tepėr | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
Olta Xhaçka, Nusja e piramidës “Gjallica”
Politika Shqiptarereli Shkruan "Olta Xhaēka, deputetja e radhės e PS-sė, qė ka pėr detyrė tė dalė “sa pėr tė thėnė”, doli dje dhe shpėrndau recetat e radhės tė moralit.
Sikurse edhe anėtarėt e tjerė tė grupit parlamentar tė mbetur nė tentativė tė PS-sė, Olta Xhaēka inatin e saj mė tė madh e demonstroi ndaj Ilir Metės, pėr tė cilin ende beson se ėshtė shkakatari qė ajo dhe PS-ja janė nė opozitė edhe pėr 4 vjet tė tjera. Olta xhacka Mė shumė se “pėrvoja” e saj antiMeta, Olta Xhaēka, ka njė pėrvojė tė hershme nė politikė, qė para 10-12 vjetėsh, kur ajo frekuentonte “sallonet politike”, por jo si e zgjedhura e Edi Ramės, por si e zgjedhura e djalit tė Shemsie Kadrisė, “boss”-es sė firmės piramidale “Gjallica”, tė cilit, deputetja e sotshme e PS-sė, i rrinte nė krah, si e fejuara e tij.
Shkurt, pėr ata qė nuk e dinė, Olta Xhaēka, ka qenė “nuse” nė shtėpinė e “boss”-es sė “Gjallica-s”, pėrvojė e vyer, e akumuluar nga “konsumimi” i tė hollave tė konsiderueshme, qė ish-vjehrra e saj siguronte nėpėrmjet mashtrimit, nė emėr tė firmės sė saj piramidale.
Mė shumė se ne, si gazetė “55”, pėr ‘dosjen “Xhaēka-Gjallica”, do tė flasin kolegėt e saj deputetė, tė mazhorancės, tė cilėt prej kohėsh, e kanė dosjen e tė kaluarės sė saj nė oborrin e “Gjallicas”-s dhe qė presin veē hyrjen e saj nė Parlament, qė t’ia rifreskojnė kujtesėn, nė pritje qė ajo tė zbardhė qendrimet e saj pėr moralin, politikėn e familjen...."

Shėnim: DISKUTO NĖ FORUM
Dėrguar nga jack ditėn Giovedģ, 31 dicembre @ 02:06:53 CET (4744 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
Gazeta Shqiptare, INJORANCA KAPI KULMIN!
Censurereli Shkruan "Tashmė ėshtė zyrtare.
Sa herė qė Gazeta Shqiptare shkruan pėr kufirin detar me Greqinė, shkruan vetėm idiotėsira.
Nuk e kuptoj nėse e gjithė kjo ėshtė INJORANCĖ apo DIZINFORMACION.
kufiri detar me greqine Nė artikullin e radhės, "Protokolli me Greqinė pėrgėnjeshtron qeverinė" http://bw.balkanweb.com/bw_lajme.php?IDCategoria=2685&IDNotizia=3814&
GSH kalon limitin e idiotėsisė gazetareske.
Kėtė mund ta shpall pa frikė si shkrimi mė IDIOT i Vitit.
GSH shkruan: " Botimi i kėtij dokumenti rrėzon gjithė pretendimet e qeverisė, sipas tė cilave kufiri detar me Greqinė nuk ka ekzistuar ndonjėherė. "
Askush nuk ka bėrė pretendime tė tilla, sepse do tė ishte absurde tė deklaroje qė midis 2 shteteve fqinj nuk ka kufij. Ėshtė thėnė e ri thėnė,
"NUK KA PASUR NJĖ MARRĖVESHJE E CILA PĖRCAKTON KUFIRIN DETAR!"
Mė tej absurditeti i GSH vijon duke sjellė njė dokument tė 10 qershor 1998 i cili flet pėr ruajtjen e pėrbashkėt tė kufijve detarė nga emigracioni klandestin.
Sipas GSH, "Greqia njeh dhe pranon ekzistencėn e ujėrave territoriale shqiptare"
Njė gjė e tillė nuk ėshtė mohuar kurrė nga Greqia.
Por mė tej ēmenduria vazhdon:
"Pra, me vetė firmėn e kryeministrit aktual tė Greqisė, fqinji ynė jugor ka pranuar ekzistencėn e kufirit detar me vendin tonė duke i njohur kėsisoj Shqipėrisė tė drejtėn e sovranitetit mbi ujėrat e saj territoriale."
Nuk e kuptoj sesi njė gazetar mund tė shkruaj njė frazė tė tillė, por i kėshilloj qė tė ndėrroj sa mė parė llojin e drogės qė merr.
"

Shėnim: Diskuto nė Forum
Dėrguar nga jack ditėn Giovedģ, 24 dicembre @ 07:21:05 CET (3527 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | 4020 bytes mė tepėr | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
PPSH–PS; Bijtë e baballarëve
Politika Shqiptarereli Shkruan "BLERINA GJOKA - Standard
A ėshtė koiēidencė?! Njė numėr i konsiderueshėm i deputetėve tė rinj tė Partisė Socialiste kanė lidhje gjaku me ish-funksionarė tė lartė tė regjimit komunist. olta xhacka Post-akuzave dhe kundėrakuzave me zanafillė tek prejardhja familjare ose tek lidhjet e tjera tė punės apo farefisit qė njėra palė apo tjera ka pasur me komunizmin, ka disa tė vėrteta tė qarta. Sot nė kupolėn e partisė mė tė madhe opozitare janė bijtė e baballarėve... qė shumė shpejt u ngjitėn nė karrierėn politike ndoshta jo vetėm prej dėshirės e aftėsive tė tyre, por duke ndjekur rrugėn e shtruar mė parė nga baballarėt apo gjyshėrit e tyre.
Ata janė tė rinj, tė kollarisur e tė shkolluar, flasin pėr perspektivėn evropiane tė Shqipėrisė dhe pėr ekonominė e tregut. Janė mbledhur tė gjithė pranė familjes socialiste, ku vetėm 20 vjet mė parė kanė qenė baballarėt e gjyshėrit e tyre. Ndėrkohė qė kėsaj partie iu desh 20 vjet qė tė tentojė tė bėjė distancimin nga e kaluara e saj me fjalė dhe tė bėjė simbole tė saj atė ēfarė tentoi t’i zhbėnte para 20 vitesh.
Po kush janė djemtė e vajzat qė vijnė nga familjet e njohura komuniste
I pari nė radhė ėshtė pikėrisht Edi Rama, kryetari i ri i partisė, babai i tė cilit, Kristaq Rama, ka qenė anėtar i Komitetit Qendror dhe anėtar i presidiumit tė Kuvendit Popullor dhe pėr fat tė keq emri i tij ėshtė shėnuar e zeza mbi tė bardhė nė vendimin pėr pushkatimin mė makabėr tė diktaturės, tė poetit Havzi Nela.
• Dashamir Peza, i biri i Myslym Pezės, mbante disa poste tė larta nė shtetin komunist


• Ilir Gjoni, i biri i Xhelil Gjonit, sekretar i parė i partisė
• Ditmir Bushati, i biri i Sulejman Bushatit, sekretarit tė Komitetit tė Partisė nė Shkodėr, anėtar i Komitetit Qendror tė PPSH-sė
• Ledi Shamku (Enkelejda Shkreli), mbesa e Hamit Shamkut, anėtar i Komitetit Qendror
• Ilir Beqja, i biri i Hamdi Beqės anėtar i Komitetit Qendror
• Fidel Ylli, nipi i Karaman Yllit, sekretar partie, ministėr Arsimi
• Alfred Dalipi, dhėndri i Llambi Gegpriftit, kandidat i Byrosė Politike namik dokle
• Qemal Minxhozi, i biri i sekretarit tė parė tė partisė nė rrethin Mat
• Olta Xhaēka, mbesa e Servet Pėllumbit"
Dėrguar nga jack ditėn Lunedģ, 21 dicembre @ 00:22:31 CET (3566 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | 7840 bytes mė tepėr | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
Rama ka të drejtë, "TË HAPET KUTIA"
Politika Shqiptarereli Shkruan "Rama proteston: "Tė hapet Kutia e Ēiljetės, duam ta shohim edhe ne! " Ēiljeta replikon: "Kutia ime ėshtė e ēertifikuar, e kanė parė ndėrkombėtarėt"

Edi Rama Ciljeta
Pėr 100 vendet e Kėshillit Kombėtar tė PD-sė janė nė garė 336 kandidatė. Nė listėn e gjatė tė PD-sė, tė bie nė sy se kėngėtarja e njohur, Ēiljeta Xhilaga.
Nė bazė tė statutit tė PD-sė, tė miratuar dje nga Kuvendi i IX-tė, ėshtė sanksionuar qė 30 pėr qind e tij do tė pėrbėhet nga femrat.

Ėshtė pėrfshirė zėdhėnėsja e PD-sė, Erla Mėhilli, zėdhėnėsja e kryeministrit, Juela Meēani.
Nė listėn e gjatė tė emrave janė pėrfshirė dhe ata qė njihen si oponentė tė linjės zyrtare sė PD-sė, si Besnik Mustafaj dhe Aleksandėr Biberaj. "
Dėrguar nga jack ditėn Lunedģ, 21 dicembre @ 00:22:13 CET (5309 herė lexuar)
(Lexoje Tė Gjithė... | 1039 bytes mė tepėr | facebook it tag on del.icio.us digg this furl it reddit this search technorati Save to YahooMyWeb | Vota: 0)
Kampionati i Lojrave (Kerkohet Regjistrimi!)

Top Scorers Random Game New Games
1 - Jump to Gerone's stats... Gerone
Number Of Wins : 11

2 - Jump to R-FR's stats... R-FR
Number Of Wins : 6

3 - Jump to vlonjati's stats... vlonjati
Number Of Wins : 6

4 - Jump to sistemet's stats... sistemet
Number Of Wins : 2

5 - Jump to vl_girl's stats... vl_girl
Number Of Wins : 2

6 - Jump to era13's stats... era13
Number Of Wins : 1

7 - Jump to kledio's stats... kledio
Number Of Wins : 1

8 - Jump to Kler's stats... Kler
Number Of Wins : 1

9 - Jump to reli's stats... reli
Number Of Wins : 1

10 - Jump to oliinter's stats... oliinter
Number Of Wins : 1

5carddraw
5carddraw
High Score set by
Jump to sistemet's stats... sistemet
with 340

Total Games 50
in 1 categories.
Skeleton Park
Skeleton Park


Run And Gun
Run And Gun


Rocket Mx
Rocket Mx


Roach Kill
Roach Kill


Quick Shot
Quick Shot


Lastest Hi-Scores
User Score Game Date
Jump to R-FR's stats...R-FR 25,634   Rocket Mx - Rocket Mx Mon Dec 14, 2009 11:53 pm
Jump to R-FR's stats...R-FR 125   alienattack - alienattack Sat Dec 12, 2009 6:46 pm
Jump to R-FR's stats...R-FR 1,138   aim - aim Fri Dec 11, 2009 2:15 am
Jump to R-FR's stats...R-FR 5,240   Mario Catcher - Mario Catcher Thu Dec 03, 2009 11:30 pm
Jump to kledio's stats...kledio 50   Mouse Killer - Mouse Killer Wed Nov 18, 2009 11:44 pm
Arcade Stats
Most Popular: aim with 1156 plays. Least Popular: Black Jack with 0 plays.
Salla e Lojrave (32 Games)    
Who's Playing
There are currently no games being played in the arcade.

Kerko
Qeveria në Facebook
www.qeveria.eu

User Info
 Mirmėngjes Vizitues!
Regjistrohu Kėtu
Lost password

 

Antarėt:
Today0
Yesterday0
Nė pritje: 14
Total i Antarėve: 18695
Antarėt e Fundit: May 24, 2016MaximoSeym May 23, 2016UMDCarin59 May 23, 2016GustavoShu May 23, 2016Amie28871 May 22, 2016DonnieDarr
Top Nė Linjė:
Vizitues: 877
Antarėt: 17
Totali: 894

Nė Linjė:
Vizitues: 105
Antarėt: 0
Totali: 105


63333965
faqe tė vizituara qė prej Maj 2005
Survey
Po te hiqen vizat do te iknit nga Shqiperia?

PO
JO
NdoshtaRezultate
Sondazhe

Vota: 1447
Komente: 1
Random Headlines

Censure
[ Censure ]

·EKSKLUZIVË: Olta Xhaçka, dashnorja e Ramës
·PsikoRama: Ja si verifikohen votat e 28 Qershorit
·Çmenduri kolektive
·Socialistët dhe Sala fshinë prapanicën me Raportin Zvicerian
·Ish-Skafisti i grupit të Zanit, aleat me Berishën.
·Gazeta Shqiptare, INJORANCA KAPI KULMIN!
·Dhuna e kamerave të TCH
·Gracka: E verteta rreth pseudo-skandalit Pango
·Monopoli i radhes, nje tjeter Skandal ne Republiken e Al Bananeve!
Mate Dashurine.
AI

+ AJO

=

© Copyright KUPID
Artikuj të Kaluar
Domenica, 18 ottobre
· Studentët në grevë urie? I lini të vdesin nga injoranca!
· Dhuna e kamerave të TCH
Mercoledģ, 30 settembre
· Pasditja e erret e Arbanes
· Mashtrimi i Bankave me Euron!
· Rama, nje i çmendur ne Liri.
Sabato, 19 settembre
· Gracka: E verteta rreth pseudo-skandalit Pango
Sabato, 05 settembre
· Monopoli i radhes, nje tjeter Skandal ne Republiken e Al Bananeve!
Venerdģ, 28 agosto
· Policia Shqiptare arreston Fejsbukun!
Domenica, 16 agosto
· Nënat tona dhe nënat e politikanëve
Martedģ, 04 agosto
· Truke per Facebook.
Venerdģ, 24 luglio
· Rezart Taçi, Gay me bythen e Shqiptareve
Venerdģ, 17 luglio
· Idioti Berisha nderon Hajdutin Tradhetar Zogu!
Domenica, 05 luglio
· G99:"Ne do t'ia dalim!" PO, ata dolen.
Venerdģ, 26 giugno
· VDIQ Michael Jackson!
Giovedģ, 18 giugno
· Ja kush eshte Valdete Sala, ish-komunistja e flakte dhe Kandidate e G99
Domenica, 14 giugno
· Mafiozi Italian hap Universitet ne Shqiperi.
Venerdģ, 12 giugno
· Ja kush eshte Rudina Seseri!
Lunedģ, 08 giugno
· FATOS LUBONJA VS ERION VELINA
Venerdģ, 05 giugno
· 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit
Venerdģ, 29 maggio
· Erion Veliaj denoncohet në polici për vjedhjen e 300 mijë eurove
Martedģ, 26 maggio
· Një vit nga ikja e Entela Hyskos... Ëndrra mori fund.
Lunedģ, 25 maggio
· Do haje 100 gr sheqer per te shuar etjen?
Venerdģ, 15 maggio
· Ja pse Milanit i pelqen Shqiperia!
Venerdģ, 08 maggio
· Zogby Dorezohet! PD ne avantazh.
Giovedģ, 07 maggio
· Flamurtari fiton kupen e Shqiperise
Domenica, 19 aprile
· Rama & Balliu Connection!
Lunedģ, 13 aprile
· Deliri i Edison Ypit!
Sabato, 11 aprile
· Pse Erion Velina ne Berat?
Giovedģ, 02 aprile
· Top-Channel nuk me ndihmoi per djalin!
Martedģ, 31 marzo
· Absurditeti i Gazetes Shqiptare!

Artikuj tė vjetėr
HOME PAGE | FORUMI | DOWNLOADS | ACCOUNT | CHAT| VIDEO | KAMASUTRA | VAJZAT VIRTUALE | TEMAT | KERKO

Ky Site ėshtė copyleft, madje inkurajojmė kopjimin e shkrimeve dhe pėrhapjen tyre duke cituar burimin. Komentet janė pronė e autorėve pėrkatės
2005 by aUREL mUCAJ